8 nejkrásnějších ostrovních zemí světa - Blog

www-bg-header-title.png
     
Blogy »

8 nejkrásnějších ostrovních zemí světa

Pro nás Čechy, obyvatele vnitrozemského státu, byly vždycky ostrovní země něčím výjimečným a mnozí jejich rezidentům závidíme. Server womanitely.com vybral 8 ostrovních zemí, které považuje za nejkrásnější. Souhlasíte s jejich výběrem nebo máte jiné favority? A do které z těchto zemí byste se nejraději podívali?

 

1. MALTA

Malta je krásná jihoevropská země ve Středozemním moři s bohatou historií a kulturou. Najdete zde vysoké útesy a skály, nádherné chrámy, tajemné skryté zátoky a spoustu nádherných míst k potápění. Na Maltě je spousta zajímavých věcí k vidění a tato ostrovní země má pro každého něco. Historická část Malty má neuvěřitelnou architekturu, nádherná opevněná města a mnoho podzemních tunelů k ​​prozkoumání.

LAST MINUTE MALTA

 

2. FILIPÍNY

Jedna z nejkrásnějších a nejlepších ostrovních zemí na světě jsou Filipíny. Je to geograficky nádherné místo, které stojí za návštěvu kdykoliv během roku. Filipíny mají více než 7000 ostrovů a všechny z nich jsou krásné a jedinečné jejich vlastním způsobem. Je zde mnoho nádherných turistických atrakcí včetně útesu Tubbataha, sopky Mayon, rýžových teras Banaue a mnoha dalších. Země také nabízí spoustu zajímavých aktivit jako je potápění, lezení, kempování, turistika, pozorování ptáků a mnoho dalších.

ZÁJEZDY FILIPÍNY

 

3. AUSTRÁLIE

Austrálie je úžasný kontinentální a ostrovní stát, který by měl každý navštívit alespoň jednou v životě. Je často popisována jako velmi rozmanitá země, protože se může pochlubit bohatou kulturou, fantastickou divokou zvěří a nepřeberným množstvím zábavy a zajímavých věcí k vidění. Austrálie má doslova všechno, od velkolepých pláží, přes kaňony, až po dechberoucí zelené lesy jako stvořené k prozkoumání.

ZÁJEZDY AUSTRÁLIE

 

4. MALEDIVY

Nejenže jsou Maledivy jednou z nejkrásnějších ostrovních zemí, je to také jedna z nejpopulárnějších destinací pro líbánky. Nachází se uprostřed Indického oceánu a skládají se z celé řady neuvěřitelných korálových útesů, které rostou podél boků dávných sopek. Zažijete zde nádherné koupání u tyrkysového oceánu s fascinujícími plážemi a luxusními středisky. Pokud hledáte nejlepší svatební cestu, budou Maledivy ideální právě pro vás.

ZÁJEZDY MALEDIVY

 

5. KUBA

Kuba je kouzelný ostrov, země, která se může pochlubit jasně modrou vodou, bílými písečnými plážemi, nejlepšími korálovými útesy na světě, malými obchůdky a mnoho dalšími zajímavostmi. Tato země má bohatou kulturu a historii jako stvořenou k prozkoumávání. A pokud byste se chtěli potápět nebo šnorchlovat, Kuba by mělo být číslo jedna na Vašem cestovatelském seznamu. Tak proč Kubu nenavštívit už třeba to letos?

ZÁJEZDY KUBA

 

6. FIDŽI

Fidži je báječný ostrov, který má spoustu překvapení pro jakéhokoliv dobrodružného cestovatele. Je jednou z nejlepších světových surfařských destinací a mnoho nadšenců surfování cestuje na Fidži každoročně kvůli velkým vlnám. A pokud surfování není pro vás to pravé a máte rádi ležení na pláži a relaxační či pěší turistiku nebo chcete vidět úchvatné vodopády, Fidži je určitě jednou z nejlepších ostrovních zemí pro Vaši návštěvu.

ZÁJEZDY FIDŽI

 

7. JAPONSKO

Japonsko je ostrovní země, kde se východ stýká se západem, kultury si neodporují, ale splývají, a kde se nikdy nebudete nudit. Dáte si zde polévku ramen, sushi, zažijete zkušenosti odlišné kultury, můžete se vydat na pěší turistiku do nádherných kopců a navštívite neuvěřitelné Tokio. Tokijské bary, restaurace, hospody a kluby mají plné ruce práce každý večer v týdnu. A pokud jste opravdový shopaholik, Japonsko je místo přesně pro Vás.

ZÁJEZDY JAPONSKO

 

8. ŘECKO

Řecko je krásná země, známá pro svou dlouhou historii a čisté pláže. Země se skládá z více než 1400 ostrovů a ostrůvků, avšak pouze 169 z nich je skutečně obýváno. Tyto řecké ostrovy jsou nejoblíbenější a nejnavštěvovanější řecké destinace, a to zejména v letních měsících. Ostrov Mykonos, ostrov Santorini, ostrov Kréta nebo ostrov Korfu patří mezi nejlepší z řeckých ostrovů jako stvořených pro dokonalou dovolenou. Pokud jste nadšenci do historie, je zde mnoho archeologických a historických památek, které lze v Řecku návštivit a které nádherně líčí minulost země. Už máte sbaleno?

ZÁJEZDY ŘECKO

 

Na travel.cz Vám nabízíme nepřeberné množství zájezdů do každé z těchto zemí - všechny pouze od prověřených a řádně pojištěných cestovních kanceláří. Svěřte svou dovolenou do rukou odborníků a vyberte si z našeho online katalogu nebo zavolejte na bezplatné číslo 800 872 835 a my vybereme dokonalý zájezd přesně podle Vašich požadavků se stejnou cenou jako u CK a s mnoha benefity navíc!

Předešlý

 • Komentáře
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Aktuální počasí ve světě

 • Hurghada
  Egypt
  26 °C
  skoro jasno
 • Las Palmas
  Španělsko
  17 °C
  polojasno
 • Rhodes
  Řecko
  16 °C
  polojasno
 • Varna
  Bulharsko
  7 °C
  většinou zamračeno
 • Rimini
  Itálie
  11 °C
  většinou zamračeno
 • Sousse
  Tunisko
  12 °C
  jasno
 • Dubrovnik
  Chorvatsko
  13 °C
  polojasno
 • Antalya
  Turecko
  10 °C
  skoro jasno

Garantujeme nejnižší ceny

Proč cestovat s travel.cz

Zájezd týdne

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje